/header.png

Seznam MLM

 

společností


Seznam multi level marketing firem

 

Firem využívajících princip MLM, pro distribuci zboží nebo služeb je opravdu hodně. Proto jsme pro snazší orientaci připravili seznam MLM společností. Seznam není zdaleka úplný a nové firmy neustále přidáváme. Pokud tu nějaký multilevelmarketing chybí napište nám o něm a my ho sem přidáme Firmy jsou řazeny dle abecedy.

 

Záměrně jsme tu neuvedli a ani neuvedeme žádnou společnost zabývající se finančními produkty a to přesto že se multilevelmarketing ve finančnictví využívá opravdu hojně. Připravujeme totiž samostatný web, kde bude vše o finančním poradenství a MLM.

 

Chcete-li pomoci tak nám  napište do kontaktů...

 

UPOZORNĚNÍ:

V našem seznamu MLM najdete sice většinu firem, jenž využívají k distribuci zboží či služeb systém multilevelmarketigu. Není, ale v naší kompetenci ani možnostech hodnotit zda ta či ona společnost nabízí výhodné produkty nebo zda nejde o neetické MLM hraničící až pyramidou a letadlem. Proto je potřeba, než se do něčeho pustíte, zjistit si o firmě co nejvíce informací a zvážit zda to bude pro Vás přínosné. Měli by Vám pomoct články na našem webu.