http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/templates/siteground88/images/header.jpg

Vyhledávání v Inzerci

Reklama

Další projekty

Online Aukro aukce, největší internetový bazar. Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM Online aukce - internetový bazar Aukro. Ekologická drogerie a kosmetika přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře.

 

 

Staňte se členy FM Group

- pouze výhody

Levné nákupy pro sebe, možnost přivýdělku a možnost i lukrativních výdělků a odměn
 

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/fm/image002.jpg  http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/fm/image004.jpg

Společnost na výrobu parfémů FM Group má již bezmála desetiletou historii. Filozofie firmy je zprostředkovat spotřebiteli známé značkové a moderní vůně v co nejlepší ceně a v původní kvalitě.V září roku 2004 se firma FM Group přizpůsobila požadavkům spotřebitelů, změnila svoji strategii prodeje a přešla na síťový marketing. Tento způsob distribuce umožňuje podnikání každému zákazníkovi - spotřebiteli parfémů FM. Díky tomu se FM Group začala dynamicky mezinárodně rozvíjet a za dva roky se objevila ve 14 zemích Evropy a setkala se s velkou spokojeností spotřebitelů. Výsledky firmy za uplynulé 2 roky už dokázaly, že s kvalitou výrobků jsou spotřebitelé spokojeni nejen v celé Evropě!V lednu roku 2007 převzala společnost Griph Real s.r.o.
 

KOSMETIKA FM GROUP CZECH je společnost, která je postavená na pevných základech Vznik KOSMETIKA FM GROUP CZECH je součástí dynamického rozvoje a úspěchů FM Group v celé Evropě. Staňte se i Vy součástí této úspěšné sítě. Zúčastněte se i Vy rozvíjení jedné z nejúspěšnějších parfémových firem v Evropě a získejte podíl na trhu na celý život a samozřejmě i stabilní příjem.


Společnost KOSMETIKA FM GROUP CZECH se sídlem v Brně se zabývá především prodejem parfémů a parfémovaných vod pro dámy a pány. Naše nabídka představuje krásu a eleganci vůní značky FM. + nově nabízíme i velmi kvalitní a žádané čisticí prostředky For Home. – viz.: www.raj-parfemu.info

 Popis a přirovnání k parfémům konkrétních a jednotlivých vůní Vám je má jen přiblížit, nepředstavují však skutečný produkt, ke kterému jsou přirovnávány. Kromě naší společnosti v Brně se zákazníci k našim výrobkům mohou dostat i prostřednictvím našich členů tzv. Distributorů, kteří se starají o prodej parfémů a vůní v celé síti. Distributor je seznámí s výrobky pomocí katalogu našich výrobků a testerů jednotlivých vůní a oni se sami můžou přesvědčit o jejich kvalitě.          

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/fm/image005.png

Nabízíme spolupráci se členy FM Group - možnost přivýdělku
i lukrativních výdělků

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/fm/image008.jpg

 

Každý kdo dovršil věku 18let se může prostřednictvím distributora FM Group zaregistrovat Jako řádný člen klubu FM Group. Registrací se rozumí podepsání smlouvy a nákup testerů(startéru) se vzorky parfémů v hodnotě 850,-Kč. ..(existují často i akce kdy stačí nakoupit vzorky za 350,-Kč a ještě dostanete parfém zdarma). Tím se zájemce zařadí do klubu FM a co to pro něj znamená? :

možnost nakupovat zboží z firmy FM Group se 30%slevou. + podle výše nákupu může nastat ještě další sleva na další nákup v příštím měsíci .Firma se postará o dovoz na místo určení do 24 hodin….využití pro nákupy pro sebe,příbuzné a známé.


K možnosti nakupovat se 30% slevou, i možnost využití této slevy k obchodování na přivýdělek – prodeji s 30% ziskem. + samozřejmě bonusové ohodnocení z nákupů do následujících měsíců.


Uvedených možností lze využít k obchodování nejen na přivýdělek ale i za účelem vyšších cílů…lukrativních výdělků,ohodnocení a odměn.-
 

viz: http://vonavy-vydelek.webnode.cz/news/nova-akce


Výhodou obchodování s těmito produkty je jejich kvalita ověřená mnoha zákazníky po celé Evropě i dalších zemí světa. Navíc jejich cena je dostupná i nízkopříjmovým skupinám obyvatel…v ČR se prodává Luxusní kvalitní parfém za 480,-Kč.

Proč jsou tak levné ?proč jsou tak kvalitní? - spolupráce s firmou DROM, proč jsou tak žádané?
 

Veškeré informace na - http://vonavy-vydelek.webnode.cz   

Kontaktujte - Tomáš Č e r n ý - nezávislý distributor FM Group
                      Tel:732559011
                      Skype:fm.raj.parfemu
                      e-mail:  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny