http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/templates/siteground88/images/header.jpg

Vyhledávání v Inzerci

Reklama

Další projekty

Online Aukro aukce, největší internetový bazar. Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM Online aukce - internetový bazar Aukro. Ekologická drogerie a kosmetika přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře.

 

 

Eurona by Cerny

mladé a nadějné MLM jenž doporučujeme...

Eurona by Cerny je prověřený český MLM. Žádné vstupní poplatky a žádné povinné odběry. Možnost pracovat i v okolních trzích jako je Slovensko, Polsko a další země se připravují. Produkty jsou z oblasti ekologické koncentrované drogerie a kosmetiky (250 všestranných i úzce zaměřených výrobků, které nenajdete v maloobchodní síti, takže jde o výborný doplněk k většině MLM. Klasický MLM systém 21%, můžete prodávat, budovat sít, prostě co vám víc vyhovuje.

 

Eurona by Cerny - nakupujte v pohodlí  za velkoobchodní ceny
 

 

EURONA nabízí nejširší sortiment výrobků v oblasti bytové kosmetiky na českém trhu. Jedná se o praktické, ekologicky šetrné a vysoce koncentrované přípravky pro domácnost i obchodní provozy.

 

 

 

 

 

Kvalita a ekologie- Firma se zaměřuje na 4 hlavní cíle:

 

Úspora finančních prostředků při používání výrobků - vysoká koncentrace

 

výrobky EURONA jsou šetrné k životnímu prostředí – neobsahují, formaldehyd, chlor a samozřejmě ani fosfáty

 

Úspora: Např. 1 litr aviváže vystačí na 55 praček při dávkování 18 ml. Cena v přepočtu na 1litr pro zákazníka je Kč 24,-. Cena 1 litr pro registrovaného člověka vychází na Kč 19,. Koncentrovaný prací prášek 2,75 kg vystačí min. na 100 praní, tj. odpovídá cca 15 kg normálního pracího prášku. Cena vyjde na jednu pračku od 6,96 Kč pro zákazníka a 5,35-5,8 Kč pro registrovaného člena. Nemusíte přidávat prostředky na změkčení vody, protože naše prostředky zabraňují tvorbě vodního kamene, chrání pračku.

 

Garance

Společnost EURONA poskytuje na své výrobky garanci nejvyšší kvality. Pokud zákazník nebude s výrobkem spokojen, má možnost jej do 30 dnů vrátit (pokud ve výrobku zbývá  80% obsahu). Může požadovat vrácení peněz nebo výměnu za jiný výrobek .

 

Každý registrovaný partner má možnost nakupovat výrobky za cenu o 20% - 30% marži nižší než je katalogová cena.

 

Jak se stát registrovaným partnerem Eurona?

 

Stačí kontaktovat:

 

Adresa:  Jiří Jansa    

Telefon: +420 603 978 312 

Fax: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Ostatní: Web: http://kosmetika-drogerie.deni.cz

Skype Skype: j.jirik

ICQ ICQ: 227526755

 

 

1) Nakupujete jen pro sebe a svoji rodinu za velkoobchodní cenu, tj. nakupujete bez marže 20 %
2) Prodáváte produkty s marží 20 - 30 % dle obratu v minulém měsíci
3) Budujete distribuční síť, tj. doporučujete dalším zákazníkům zdarma členství a nákupy se slevou, máte pasivní příjem. Odměny z obratu sítě činí 3 - 21 % + odměny pro manažery.

 

 

Máme zkušenost, že pokud zákazník vyzkouší naše výrobky – je velice spokojen a nakupuje další. Ohlasy na výrobky jsou velmi pozitivní.

 

 

Můžete pracovat i při zaměstnání a tvořit si stabilní trvalý příjem. Proto věřím, že Vás moje nabídka osloví. Nabízím Vám svoji podporu a pomoc.

 

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností kontaktujte na:

 

Adresa:  Jiří Jansa    

Telefon: +420 603 978 312 

Fax: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Ostatní: Web: http://kosmetika-drogerie.deni.cz

Skype Skype: j.jirik

ICQ ICQ: 227526755