http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/templates/siteground88/images/header.jpg

Vyhledávání v Inzerci

Reklama

Další projekty

Online Aukro aukce, největší internetový bazar. Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM Online aukce - internetový bazar Aukro. Ekologická drogerie a kosmetika přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře.

 

 

Nevýhody MultiLevelMarketing - MLM

 

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/obrazky-clanky-1.jpgSíťový marketing neboli multilevelmarketing sám o sobě žádné nevýhody nemá. Systém MLM je vymyšlen a nastaven maximálně spravedlivě. Peníze v MLM vydělají jen ti, co opravdu pracují. Avšak jako v každém oboru lidské činnosti, tak i v MLM hraje důležitou roli lidský faktor. Systém MLM je, jak již historie ukázala, poměrně snadno zneužitelný, a to ať již od firmy nebo od distributoru. Pokud multilevelmarketing zneužije přímo firma, tak jde o takzvanou pyramidovou hru nebo letadlo. Taková firma velmi rychle končí a obvykle vydělá hlavně pilot a pár prvních pasažérů. Naopak multilevelmarketing hlavně neetickým chováních, distributorů, kteří tak škodí nejen danné MLM společnosti i celému odvětví.

 

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/obrazky-clanky-1.jpgNaneštěstí takových nepoctivců se vyskytlo je však o a vyskytne ještě hodně, což je však hnacím motorem fám a pomluv. Není se tedy čemu divit, že i prověřená společnost která už roky bez problémů funguje, je někdy osočována, že je to pyramida nebo letadlo. Člověk, který se setkal s zveličováním výhod a možností snadného výdělku bez práce, pak zbytečně danou firmu všude pomlouvá, což negativní názory poté šíří mezi lidi. Bohužel takové techniky zveličování a slibování jsou poměrně úspěšné, někdy na tuto taktiku narazíme i u celých organizací distributorů. Pošramocená pověst se pak velmi pomalu a dlouho napravuje.

 

Důsledkem toho dochází  k osočování MLM systému místo provozovatelů neetických MLM a konkrétních distributorů. Nenechte se odradit jen kvůli setkání s lidmi, kterým pouze zatemnila mysl vidina rychlého zisku a zbohatnutí. Jedna stará moudrost říká, že pokud něco přijde rychle, většinou to i rychle skončí.

 

Jak poznat podvodný multilevelmarketing systém, takzvané pyramidy a letadla?

 

Než se do nějakého multilevelmarketing pustíte, tak si určitě nejdřív zjistěte, zda firma legálně působí v ČR, pak též,  jak a z čeho plynou do daného MLM peníze. Pořadně si projděte a porovnejte sortiment, zda výrobky nejsou zbytečně drahé. Je dobré, aby příjmy MLM byly vytvářeny opravdu prodejem zboží novým zákazníkům či členům MLM, pokud ale jsou vytvářeny uměle ze vstupních poplatků nových členů, tak rychle pryč..

 

Produkty v MLM?

 

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/obrazky-clanky-1.jpgNejdůležitější věcí, co se produktů týká je, je správně určit poměr cena / výkon. Takový poměr zjistíme bohužel jen ozkoušením a porovnáním s konkurencí. Nejlepší v MLM je, když  se jedná o produkty spotřebního charakteru. Opakovaný prodej je výhoda nemusíte totiž nutně a neustále hledat nové zákazníky. Pořádně si proto produkty ozkoušejte, můžete samozřejmě i s úspěchem prodávat něco takzvaně předraženého, ale otázka je jak dlouho a co na to Vaše okolí.