http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/templates/siteground88/images/header.jpg

Vyhledávání v Inzerci

Reklama

Další projekty

Online Aukro aukce, největší internetový bazar. Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM Online aukce - internetový bazar Aukro. Ekologická drogerie a kosmetika přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře.

 

 

MLM Pyramida a Letadlo

Pyramida a Letadlo


http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/obrazky-clanky-1.jpgMultilevelmarketing (MLM) není to samé co pyramida či letadlo. Je dobré si nejprve vyjasnit pojmy. Letadlo nebo pyramida jako občas použito synonyma pro vyjádření podvodného způsobu získávání peněz, celý princip je obvykle postavený na vkladu nových účastníků, jejichž hlavním úkolem je získat další účastníky. Slovo pyramida vychází z tvaru takové struktury. Pyramidovou strukturu má, ale téměř každá firma, organizace i společenství lidí.
Odpor lidí k letadlům a pyramidám je pochopitelný jde totiž o podvod. Odpor k pyramidové struktuře je ale zbytečný. Pracujete-li například jako zaměstnanec, jste součástí pyramidové struktury vaší firmy. V zaměstnání vaše pozice přesně daná vaše reálná šance na postup vyš je poměrně malá a omezená. Nejjistější způsob jak se dostat rychle nahoru je založit vlastní firmu a postavit si svou vlastní pyramidu.

Podvodné systémy jako jsou pyramidy a letadla bývají financovány hlavně z vstupních poplatků. Počítají též s exponenciálním růstem a  logicky nemohou dlouhodobě fungovat. V podvodných MLM vydělají mnohdy jen ti první a čím déle letadlo nebo pyramida funguje tím je těžší vydělat. Členové v nejspodnějších liniích obvykle prodělají. U dobrého MLM je jedno kdy vstoupíte, naopak u prověřené společnosti je to snažší.

http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/images/obrazky-clanky-1.jpgPyramida nebo letadlo je v podstatě dlouhodobě neudržitelný a podvodný obchodní model. Obvykle zde nově příchozí člen zaplatí určitý vstupní poplatek, za který nedostane buď vůbec nic nebo předražený produkt. Především předraženými produkty se dnes většina letadel takzvaně legalizuje a pak je už jen na Vás, co je ještě vhodné nabízet dalším zájemcům a co už ne. Samozřejmě každý člen má možnost sehnat dalšího zájemce, z jejichž vstupního poplatku, nebo koupě předraženého zboží, dostane provizi.

Několik hlavních rozdílů mezi letadlem a legálním MLM systémem:
Pyramida a letadlo:

 • Především o lovení duší což je hlavní priorita a obvykle jediný zdroj peněz tekoucích do systému.
 • Systémem neputuje žádné hodnotné zboží nebo jen předražené produkty, obvykle uměle vytvořené.
 • Nováčci dole musí nejprve přijít o peníze, aby špička vydělala.
 • Zastaví-li se příliv nových lidí, systém se rozpadá.
 • Vysoké vstupní vklady, povinný odběr zboží.
 • Žádné záruky, neexistuje možnost odstoupení beze ztráty.
 • Zájemcům slibují bezpracné a lehké zisky.

MLM podnikání:

 • Hlavní priorita je obrat spotřebního zboží.
 • Systém je postaven na distribuci kvalitního spotřebního zboží.
 • Vydělávat může každý, kdo se zapojí, na všech úrovních. Nikdo tak nepřichází o peníze.
 • Systém funguje spolehlivě, i kdyby se už nikdo nový nezapojil.
 • Neexistuje tu povinný odběr produktů. Není tu vstupní poplatek.
 • Záruka + zkušební doba. Nabízí tak možnost odstoupit s navrácením vkladů. Je tu možnost zpětného odkupu neprodaného zboží.
 • Pozvete-li někoho ke spolupráci, nic tím neriskuje, nikdo nepřijde kvůli vám o peníze, nemůžete ohrozit své vztahy.
 • Odměna je pouze za odvedenou práci. MLM nepřináší žádný rychlý a bezpracný zisk.